Belépés

Ki olvas minket

Oldalainkat 17 vendég böngészi
Two Worlds - Fórum
Magyarítás
Felkiáltás Magyarítás
írta: Ardea kelt: 2011. szeptember 10., szombat 08:30

Skacok! Gyors visszajelzéseket szeretnék kérni arról, hogy az 1.3-as patch telepítése után a magyarítás hogyan viselkedik:
- Egyszerűen csak angol szöveg lesz és a magyar eltűnik?
- Hibát okoz a játék indításakor?

Az most nem érdekel, hogy a nem eredeti játékoknál a patch aktiválási gondokat okoz!

Azért lenne jó, ha minél hamarabb visszajeleznétek, mert úgy tűnik, gyorsan frissíteni tudom (legkésőbb holnapra!) a magyarítást az 1.3-as patchhez! De tudnom kell, hogy hogyan állítsam össze. Köszi a segítséget előre is.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

A felhasználó összes hozzászólása

nem megya game help
nem megya game help
írta: DOLOR kelt: 2012. január 22., vasárnap 15:41

Hy mindenki internetről szedtem le a játékot. vannak hozzá cd keyek de hiába írom be nem enged tovább játszani csak demo. mi ilyenkor a lépés? segítsetek

DOLOR

DOLOR

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 1

Távol Távol

Re: Magyarítás
Hozzászólás Re: Magyarítás
írta: Ardea kelt: 2012. január 23., hétfő 07:02

Idézet: DOLOR:Hy mindenki internetről szedtem le a játékot. vannak hozzá cd keyek de hiába írom be nem enged tovább játszani csak demo. mi ilyenkor a lépés? segítsetek

Az a lépés, hogy ahányszor kéri, annyiszor megismétled a műveletet az eljárás "elejétől".
Ha további problémád van ezzel, akkor innen privát üzit írsz nekem, mert NEM WAREZOLUNK!

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

Two Worlds - Fórum

Minden jog fenntartva © 2008 - 2015 2worlds.hu

Lap tetejére

Design by Next Level Design
Lizenztyp CC

Módosította: Ardea

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. . Részletek.

.

EU Cookie Directive Plugin Information