Belépés

Ki olvas minket

Oldalainkat 12 vendég böngészi
Two Worlds - Fórum
Végigjátszás
Hozzászólás Végigjátszás
írta: Ardea kelt: 2011. november 23., szerda 11:43

Ha valami problémád van a végigjátszás során, elakadtál, nem találsz valamit, vagy pont szeretnél megosztani velünk egy hasznos tanácsot, ide írj.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

A felhasználó összes hozzászólása

Re: Végigjátszás
Hozzászólás Re: Végigjátszás
írta: Ardea kelt: 2011. november 23., szerda 11:51

Idézet: jenny:Sziasztok!
Nagyon jól haladok az első részben. Van pár küldetés, amit nem találok. Árnyak a család fölött-nem találom a lopott zsákmányt; Karga tábor-Isát az árulót; Ásatások-nincs jelszó, nem enged be a barlangba /én a karga klánt hoztam győztesnek, a másik eltűnt/; Scar a sebhelyest nem találom Négy kő falvában. A többit eddig sikerült teljesíteni. Meg van az ereklye a kövekkel. A gyógyító anyjának a háza Négy kő falvában van szemben a kocsmával ahol tükrös küldetés volt. Kértétek, hogyha vki tudja írja meg, hát itt megtaláljátok. Aki a fenti küldetésekben tud segíteni, annak előre is köszönöm.

Öhm... hát, én azt hiszem, kicsit elkapkodtad a döntésedet. Ha eddig még nem kaptál jelszót Set Kistortól, de már kiürítetted az Ásatásokat, akkor nem juthatsz be a barlangba, ott nem kaphatod meg a családi kincset és nem is tudod meg, hol található Sebhelyes (Scar). Ezek összefüggnek. Vissza csak akkor csinálhatod, ha van egy korábbi mentésed.

Isa holttestét pedig ezen a térképen a 6-os számmal jelöltem:
http://www.2worlds.hu/images/TW_maps/varosterkep_Kargatabor.png
Egy kőpárkány alatt találod meg.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: jenny kelt: 2011. november 23., szerda 18:44

KÖszönöm. Annyira előre haladtam a játékban, hogy szerintem nincs értelme a korábbi mentésre visszatérni. Az ereklye meg van, állítólag kaptam egy köpenyt, mert a fém miatt meghalok, de sehol nem találom ezt a köpenyt.

jenny

jenny

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 3

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. november 24., csütörtök 06:30

Az csak az átvezető videó alatt lesz/van a hősön. A felszerelésben nem látszik. JOOBB_SMILEYSMILE

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: jenny kelt: 2011. november 24., csütörtök 20:39

104-es fejlettségű vagyok, mégis Reis hozzámér és meghalok. milyen fegyverrel és hogy tudnám a találkozást túlélni?

jenny

jenny

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 3

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. december 20., kedd 11:15

Idézet: jenny:104-es fejlettségű vagyok, mégis Reis hozzámér és meghalok. milyen fegyverrel és hogy tudnám a találkozást túlélni?

Hoppá, ne haragudj, hogy csak most vettem észre, amit írtál (azt hittem, egy korábbi hsz.). Mondjuk te már biztosan túljutottál, de mások tanulságára ide írom.

Szóval a végigjátszásban is direkt írtam, hogy ha nem turbózzuk fel a karaktert rendesen az állandó italok főzésével, kínszenvedés lesz ezt a monstrumot legyőzni. JOOBB_SMILEYVERYHAPPY
A leírásokban külön összegyűjtöttük az állandó hatású alapanyagokat. Ezekből érdemes az életerőre, ügyességre, és erőre ható löttyöket gyártani 10-esre felhúzott alkímiával és minden esetben 10 db alapanyagot összefőzve. Így hozható ki a maximum egy-egy állandó hatású italból. Ha ezeket a játék során eliszogatod, szépen feltornászod az egekbe a tulajdonság pontjaidat. Egy ügyesen fejlesztett karival pl. 3 csapásból le lehet nyisszantani Démon Reistot. JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Észrevételem
Észrevételem
írta: Mastaron kelt: 2013. április 09., kedd 14:07

Sziasztok.

Észrevettem egy néhány dolgot a játékkal kapcsolatban.

Egy Cathaloni küldetésben (Arrow maker) az áll, hogy dodo tollakat szerezzünk. Ezeket a tollakat csalassal össze lehet szedni, de nélkül is. Ardeának a profilképe egy dodot mutat: kicsi fehér madarak, amik nem bántanak senkit, de szaladnak, mint a nyúl ezért ajánlom, hogy használjunkegy olyan mágiát, mint a tűzlabda. Ezek észak Thalmontban találhatóak, de ahogy kilépsz a Throglin templomból (pár lépésre) egy hulla mellet van 1db. A renderelt térképen ezek az 1-es, meg a 2-es sorokban vannak.

Egy másik Cathaloni küldetéssorozat (Az örökség) végén bugként ottmaradt "A boldogtalan testvér" küldetés. Én úgy tüntettem el, hogy levágtam Morio Dras-t (akit elhagyott a felesége), de az őrök nem szoltak bele, mivel becsuktam az ajtót (szerintem ha házban gyilkolunk soha nem jönnek az őrök, csak ha van szemtanú).

Majd nézzétek meg ezeket. Várom a válaszokat.

Mastaron

Mastaron

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 4

Távol Távol

Mastaron the Master of the Power

Nekromanták felkutatása küldetés
Hozzászólás Nekromanták felkutatása küldetés
írta: Mastaron kelt: 2013. április 11., csütörtök 10:10

Sziasztok

A Nekromanták felkutatása küldetés Argos Moraiostól arrol szól, hogy keressünk meg egy üzletelő nekromatát.

A végigjátszás csak arról beszél hogy a város utcáin van. Pontosabban Yan Raideos barlangját ha elhaggyuk, abban a zsákutcában ott van a jobb oldalon

Majd nézzetek utánna.

Mastaron

Mastaron

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 4

Távol Távol

Mastaron the Master of the Power

Two Worlds - Fórum

Minden jog fenntartva © 2008 - 2015 2worlds.hu

Lap tetejére

Design by Next Level Design
Lizenztyp CC

Módosította: Ardea

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. . Részletek.

.

EU Cookie Directive Plugin Information