Belépés

Ki olvas minket

Oldalainkat 35 vendég böngészi
Two Worlds - Fórum
BB_BUTTONPOSTREPLY
6. oldal / 6

Re: Végigjátszás
Hozzászólás Re: Végigjátszás
írta: Horgostanya kelt: 2014. március 27., csütörtök 11:54

A vér kötelez küldit hogy kell megcsinálni?,mert amit a leírásban szerepel azt nézve nekem egy tárgyat kéne kipróbálnom amit ad a kovács de eladtam vagy szét szedtem és nem tudom hogy most buktam-e a küldetést vagy sem. A másik pedig az első sírba mikor végigmentem rajta megtaláltam a kamrát de nem volt ott penészes levél mit csináljak? Vesztes dzso adja.

A második fejezetben a könyvet kéri az egyetemen lévő pasi és leemeltem a polcról ugyan de azzal is csinálhattam valamit mert nincs nálam.
A rothadó csontváz küldit se tudom mivel addig nem hajlandó beszélni velem a maghit amíg a tárgyat nem forgatom meg. A termesztojásoknál meg ahol voltak az első 10 darab ott odament két hülye akit nem tudok elzavarni onnan és így nem tudom kiszedni a tojásokat, ezt az ugrásos dolgot is nincs a leírásban odaírva hogyan lehet előállítani.

Röviden ennyi lenne.

Horgostanya

Horgostanya

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 15

Távol Távol

A felhasználó összes hozzászólása

írta: Ardea kelt: 2014. március 28., péntek 07:02

No, kérlek szépen.
1.) Amikor a kovács odaadta a fegyvert, akkor mindjárt felszerelted és megmutattad neki? Aztán elmentél azzal kaszabolni az Emlékek csarnokába? Mert ha nem - mert valószínűleg nem figyeltél oda arra, amit mond -, akkor azt hiszem, buktad a küldetést. És a továbbiakat is. Ha minden igaz, az Emlékek csarnokába is csak akkor küld le, ha felszerelted a fejszét...
2.) A penészfoltos levelet a sírban kerested, vagy megtaláltad a holttestet, mert a leírás szerint ott van.
3.) Biztos vagy benne, hogy azt a könyvet vetted magadhoz, amit kér? Mert vannak más könyvek is a polcon, ezt viszont nagyon-nagyon nehéz megtalálni! Egész pontosan úgy találod meg, ahogy írtam a végigjátszásban.
4.) A Rothadó csontváz küldetést meg persze, hogy nem tudod megcsinálni, mert ahhoz szükséged lenne Azar fogára, amit csak a Testvériség céh küldetések során kaphatsz meg.
5.) A termesztojásos bulit azt megszívtad. Én is így jártam velük, mikor először játszottam. Ezekhez már nem fogsz hozzáférni...
A magasra ugráshoz azt hiszem, írtak receptet a varázslatok topikban.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

írta: Horgostanya kelt: 2014. március 28., péntek 08:38

Hát igen akkor ezt jól benéztem a francba.
A sírban kerestem végignéztem az egész területet is vagy 100-szor de nem volt ott holttest a sír előtt,csak kövek de megnézem mégegyszer azért.
Azt a könyvet a sarokban volt másikat nem lehetett elvenni.
Akkor ezzel is beszívtam
A magasugrást még megpróbálom akkor.
Köszi a segítséget jó tudni hogy figyelni kell ezekre is.

Horgostanya

Horgostanya

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Horgostanya kelt: 2014. március 28., péntek 08:57

Ezek vannak itt a sírba holttest nincs.

Horgostanya

Horgostanya

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2014. március 29., szombat 08:14

A képeket kitöröltem, mert kilógtak az oldalból, de megnéztem őket.
Most dereng, mintha még a kamra előtti folyosón lett volna a tetem, de már régen játszottam vele, így nem tudom biztosan. Most sajna időm sincsen utána járni.
A gamepressure-ön azt írják, a szarkofág mellett van egy holttest, és annál van a penészfoltos levél.
A könyvhöz meg elvileg tudok neked kódot adni, hogy be tudd csítelni, ha nem találtad meg, de teljesíteni akarod a küldetést.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

írta: Horgostanya kelt: 2014. március 29., szombat 21:24

Igen az nagyon jó lenne.
Hát a végigjátszásos videóban láttam igen hogy ott egy ugyan olyan sötét járatban volt egy emberke aki megszólitotta a hősünket, de az a következő sírnál van mert minden helyét megnéztem a földet de nem szólított le a halálraítélt akárhányszor mentem végig azon a szűk járatokon.

Horgostanya

Horgostanya

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Horgostanya kelt: 2014. május 05., hétfő 18:13

Köszönöm a segítséget így most már 100%-ra tudom csinálni a játékot.

Horgostanya

Horgostanya

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

BB_BUTTONPOSTREPLY
6. oldal / 6

Two Worlds - Fórum

Minden jog fenntartva © 2008 - 2015 2worlds.hu

Lap tetejére

Design by Next Level Design
Lizenztyp CC

Módosította: Ardea

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. . Részletek.

.

EU Cookie Directive Plugin Information