Belépés

Ki olvas minket

Oldalainkat 24 vendég böngészi
Two Worlds - Fórum
Re: Végigjátszás
írta: Ardea kelt: 2011. június 08., szerda 08:59

Ez jó kérdés. Szándékaim szerint 1 hónap alatt be akartam fejezni, de már egy hete hozzá se tudtam nyúlni.

Jelenleg készen van a főküldetésszál és a mellékküldetések közül kész Alsorna és elkezdtem Bayant. Viszont térképek nincsenek, ami sztem ebben a játékban fontos, mert erős támaszt nyújtanak, ha keresel valakit vagy valamit. Ezért nem tettem még ki.

De igyekszem és megpróbálom legkésőbb július végére befejezni és felpakolni mindent ide. JOOBB_SMILEYSMILE

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

A felhasználó összes hozzászólása

Hozzászólás Re: Végigjátszás
írta: Ardea kelt: 2011. június 14., kedd 06:27

Kiegészítés: a hatmandori küldetések felével megvagyok. JOOBB_SMILEYSMILE

Írjak néha ide ilyen kisebb tájékoztatást, hogy hogyan haladok a végigjátszás írásban? Vagy nem érdekes, csak az a lényeg, hogy mikor leszek készen?

Nem kell udvariaskodni, nyugodtan megmondhatjátok, ha így van. ;-)

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: apoca07 kelt: 2011. június 14., kedd 07:18

Kedves Ardea!
Személy szerint a folyamatos feltöltést tartom a legjobb megoldásnak.Tehát amikor egy küldetéssel kész vagy akkor töltenéd fel a megfelelő helyre.És még fontodnak tartom, hogy az apró trükkök se maradjanak le.

apoca07

apoca07

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Hsz-ek: 29

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. június 14., kedd 10:05

Nos, közben készen lettem a hatmandori küldetésekkel is - mert ma szabadságon vagyok. JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

Ami pedig a folyamatos feltöltést illeti: már egy korábbi hozzászólásban említettem, hogy erre is gondoltam, de térképek nélkül sok küldetés elég bonyolult lenne. Próbálok a szövegben is utalni a dolgok/személyek helyére, de a térkép jobb. A térképeket viszont csak a végigjátszás szövegének megírása utánra terveztem, mert akkorra látom át, mit hogyan érdemes jelölni, hova milyen térképet akarok tenni.

A tippek, hasznos tanácsok miatt pedig igazán ne aggódj! Még sok is lesz a végén, annyi mindennek egészítettem ki a végigjátszást! ;-)

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. június 30., csütörtök 20:59

Itt is jelzem, hogy elkezdtem feltölteni a Two Worlds II végigjátszást. Tudom, hogy a hírekben elég szembeötlő, de ha már egyszer itt is írogattam ezzel kapcsolatban, akkor legyen kerek a dolog. JOOBB_SMILEYSMILE

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: apoca07 kelt: 2011. július 01., péntek 10:17

Kedves Ardea!
Nem tudom szavakba önteni azt az érzést mikor a boldog tudattal rávetettem magam a végigjátszásra.Nagyon szépen köszönöm ezt a remek munkádat és kívánom, hogy nagyon sok hasonlóval szerezz örömet minél több embertársadnak.
KÖSZÖNÖM!!!JOOBB_SMILEYVERYHAPPYJOOBB_SMILEYLAUGHINGJOOBB_SMILEYSMILE

apoca07

apoca07

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Hsz-ek: 29

Távol Távol

Küldi
Hozzászólás Küldi
írta: Kratos kelt: 2011. július 03., vasárnap 12:48

Sziasztok!
Az 'Irány Hatmandor' küldetést csinálom, amihez kell a 'Sivatagi kapu' küldetés is. Na én azt az 5. megoldással csináltam végig, még pedig Alima vezetését szilárdítottam meg de nem kapom meg tőle a menlevelet. A férje páncélját megkaptam és beszélgetni sem tudok vele, mert ha kezdeményezek akkor csupán annyit mond, hogy örül a segítségemnek és újra beindult a kereskedelem.

Most mi a teendő? feleslegesen csináltam meg egy sor küldetést?

Kratos

Kratos

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 2

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 03., vasárnap 13:49

Mi bizonyítja azt, hogy nem kaptad meg? Odamész Odvalhoz és nem enged át?
Egyébként sose mondd, hogy feleslegesen csináltál meg küldetést, mert az xp is jól jön. Mellesleg akár mind az 5 megoldást is végig lehet csinálni függetlenül attól, hogy már az egyikkel is megoldod a Sivatagi kapu küldit. ;-)

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Elakadtam.
Kérdés Elakadtam.
írta: HunKozakT kelt: 2011. július 03., vasárnap 14:15

Sziasztok. Elakadtam a második fejezet vért egy kőért küldetésben. Nálam van a kő, a kapunál beszélt nekem a kopasz is, de nem adtam oda neki a követ. Lementem a keskeny átjáróhoz belém kötöttek a csavargok, aztán lementem a partra de semmi sem történik. Rányomtam a köre is meg minden, de nem történik semmi. Mitévő legyek? JOOBB_SMILEYSHOCKED

HunKozakT

HunKozakT

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Kratos kelt: 2011. július 03., vasárnap 15:35

Idézet: Ardea:Mi bizonyítja azt, hogy nem kaptad meg? Odamész Odvalhoz és nem enged át?
Egyébként sose mondd, hogy feleslegesen csináltál meg küldetést, mert az xp is jól jön. Mellesleg akár mind az 5 megoldást is végig lehet csinálni függetlenül attól, hogy már az egyikkel is megoldod a Sivatagi kapu küldit. ;-)

Igen, nem enged át. Meg gondolom az inventory-ban is nyoma kellene, hogy legyen. Nem jó előjel, hogy már a játék legelején BUG-ba ütközöm, nem tudom mit várjak így a későbbiekben. (legújabb frissítés van fent a magyarítással)
Megcsináltam az állatgyógyászati gyakorlatot, az éhínséget, beavatási ceremóniát, lótolvaj futamot, aszályt és a világító toronyban is megöltem a nőt.

De akkor megpróbálom a csempészek átjárója küldetést ..

Kratos

Kratos

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 03., vasárnap 15:47

Most, hogy mondod, az előbb benéztem a játékba, mert nemrég kezdtem egy újat. Én sose figyeltem, hogy Alimától mégse kapok semmit, mert mindig megcsináltam a Hamis útiokmányt is, meg a Csempészek átjárója küldit is. És mire visszamentem Odvalhoz, mindig volt nálam papíros. De azt néztem, hogy Alima részéről tényleg nem láttam írást. JOOBB_SMILEYCONFUSED
De hála az égnek, legalább 2 másik módszerrel meg lehet csinálni a Sivatagi kapu küldetést. JOOBB_SMILEYSMILE

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Megoldotam.
Megoldotam.
írta: HunKozakT kelt: 2011. július 04., hétfő 19:18

Idézet: HunKozakT:Sziasztok. Elakadtam a második fejezet vért egy kőért küldetésben. Nálam van a kő, a kapunál beszélt nekem a kopasz is, de nem adtam oda neki a követ. Lementem a keskeny átjáróhoz belém kötöttek a csavargok, aztán lementem a partra de semmi sem történik. Rányomtam a köre is meg minden, de nem történik semmi. Mitévő legyek? JOOBB_SMILEYSHOCKED
Megoldatom a problémát.
http://www.youtube.com/watch?v=DrPO94jJyCU

HunKozakT

HunKozakT

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 05., kedd 11:29

Bocs, nem vettem észre a hozzászólásodat...

Igazából most így utólag sem értem a problémádat???
Hiszen ha nálad volt a kő és lementél a partra, akkor már meg kellett legyen az esemény, ha beléd kötöttek a Csavargók, hiszen ők csak azután mennek oda hozzád, hogy megidézted a lángoló pentagrammát...

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: moto kelt: 2011. július 10., vasárnap 22:22

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hol vehetek alkimia könyvet??

moto

moto

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 13

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 11., hétfő 06:49

Van egy rossz hírem: alkímia könyvet nem lehet venni. Alima tanítja meg az alapokat az Állatgyógyászati gyakorlat küldetésben, hogy el tudd készíteni a lónak a béltisztító főzetet. Ezután tudsz rátenni képességpontokat az alkímia fejlesztésére...

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: moto kelt: 2011. július 12., kedd 08:31

Kösz a rossz hírt JOOBB_SMILEYVERYHAPPY Megcsináltam a küldit elsajátítottam az alkímiát!Volna egy kérdésem még mit jelentenek a sárga csillagok a tárgyakban??És hogyan lehet használni a varázslatokat mert hiába van számra téve nem csinál semmit

moto

moto

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 12., kedd 10:55

Igazából a mentagyökeret csak abból a néhány struccból lehet kiszedni, amik Bayan közelében tanyáznak (ld. Bayan térkép, 9-es). Kicsit több mentagyökeret is össze lehet gyűjteni, mint amennyi a küldetéshez feltétlenül kell.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Lótolvaj
Lótolvaj
írta: moto kelt: 2011. július 13., szerda 19:54

Helló! hogyan lehet megcsinálni a "Lótolvaj" küldit mert a 3 perc nekem nagyon kevés alig indulok vissza már letelik

moto

moto

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: kendykendy kelt: 2011. július 14., csütörtök 17:04

Természetesen csak ló háton. Nekem sem sikerült elsőre merta lovaglást nemárt gyakorolni. Mert jó formán végig vágtázni kell.

kendykendy

kendykendy

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Hsz-ek: 33

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. július 14., csütörtök 18:57

Igen, nem árt, ha már elég jól tudsz lovagolni, és az sem árt, ha már kívülről tudod az utat, mert akkor már tudod, hogy melyik fa, szikla után kell azonnal balra vagy jobbra fordulni... Ez kell hozzá, hogy végig tudd csinálni.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Two Worlds - Fórum

Minden jog fenntartva © 2008 - 2015 2worlds.hu

Lap tetejére

Design by Next Level Design
Lizenztyp CC

Módosította: Ardea

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. . Részletek.

.

EU Cookie Directive Plugin Information