Belépés

Ki olvas minket

Oldalainkat 24 vendég böngészi
Two Worlds - Fórum
Re: Végigjátszás
Hozzászólás Re: Végigjátszás
írta: Ardea kelt: 2011. szeptember 06., kedd 12:46

Idézet: kendykendy:Erimos szigeten a sakáltábor nevű teleportnál van a tengerparti menedék barlang. És abban van hogy hoszú lépcső megyünk fel és ott van egy hely ahova nem tudok eljutni. Pedig ott van egy nagy skorpió vagy mi. Valaki eljutott már oda???? 500-as ugrással sem sikerült.

Pont a minap jártam abban a barlangban. Én is néztem azt a helyet, de nem forszíroztam az odajutás túlságosan. Meglehet, hogy csak a Royal Editionben lehet odajutni...?

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Hsz-ek: 108

Távol Távol

A felhasználó összes hozzászólása

írta: sirGalahad kelt: 2011. szeptember 20., kedd 20:09

Hali!
Kicsit eltűntem: belemerültem a játékba... JOOBB_SMILEYSMILE
Sok mindent kitapasztaltam (és megtapasztaltam) de most már kellene egy kis segítség...
Hol a frászkarikában találom meg végre a csapdaállítás képesség könyvét???
HELP!
JOOBB_SMILEYCOOL

sirGalahad

sirGalahad

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 9

Távol Távol

Az élet a legjobb méreg...

írta: kendykendy kelt: 2011. szeptember 21., szerda 06:23

http://guides.gamepressure.com Itt megtaláld az összes könyv helyét.

kendykendy

kendykendy

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Hsz-ek: 33

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. szeptember 21., szerda 07:57

Kicsit pontosítva itt:
http://guides.gamepressure.com/twoworldsii/guide.asp?ID=10211
JOOBB_SMILEYSMILE

És még mindig lógok a jó kis leírásokkal, de egyelőre még mindig nem jutott rá időm... JOOBB_SMILEYSAD

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: czegatomi kelt: 2011. november 14., hétfő 15:11

Sziasztok!
Nem tudom kitudna segíteni,nagy bánatom a következő.
A 2-dik fejezetet nyomtam,nem is volt semmi hiba,adott kódomat felírtam ha szűkség volna rá a későbbi időkben.
Felnyomtam 1.3-as frissítést,és a honosítást.
Igen ám,csak hogy már kéri a széria számot is.
Csak hogy hiába írom be,nem fogadja el,akár mit csinálok.
Nagyon sok órámba került,míg idáig elértem.
Valakinek nincs valami ötlete mit lehetne tenni?
Előre is köszönöm!

czegatomi

czegatomi

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 1

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2011. november 15., kedd 14:39

Felteszem, nem eredeti a játék...
Újra el kell játszani az "aktiválást". Ha akkor sem megy, akkor tedd újra a játékod, de csak az 1.2-es patch-csel (és persze a hozzá való magyarítással).
És húzd ki a netet az aktiválás és a játék közben...

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: kendykendy kelt: 2012. január 17., kedd 19:06

Az első fejezetben a kiséret küldetésnél ahol Yersket kell lekisérni a csatornába és meg kellene védeni. Mi van akkor ha aza béna Yerske mindig meghal. Valaki találkozott már ezzel? Mert később még fontos szerepe lesza csávónak.

kendykendy

kendykendy

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2012. január 18., szerda 05:55

Idézet: kendykendy:Az első fejezetben a kiséret küldetésnél ahol Yersket kell lekisérni a csatornába és meg kellene védeni. Mi van akkor ha aza béna Yerske mindig meghal. Valaki találkozott már ezzel? Mert később még fontos szerepe lesza csávónak.

Finoman szólva is... JOOBB_SMILEYSMILE
Legalábbis ha a végére akarsz járni a gyilkosságoknak. Bár a főküldetés szempontjából annak már nincs jelentősége, de nem tudom, Yerske korai halála mennyire befolyásolja a játékot. Sztem ezt nem úgy tervezték, hogy meghaljon a Kíséret küldinél. ;-)

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: joke75 kelt: 2012. január 31., kedd 21:53

Sziasztok.
Régen jártam már errefelé,még a TW1 idején.Kérdeznék is ha már erre járok:
1.kb.mekkora szintre lehet eljutni a végéig?
2.A nálam maradt Maliel könnyével mit kezdjek,el lehet adni vagy valahol máshol fel lehet használni?
3.Ha belépnék valamelyik céhbe,eddig még a testvériség harcos céhe ajánlotta,cheznaddar möggött,az járna következményekkel a továbbiakban,van-e egyáltalán értelme?
4.A páncélkovács képesség tanulásához hol találok könyvet?
5.Aktiváltam bónuszkóddal a sárkányvadász páncélt,lehet ezt fejleszteni,egyáltalán van ennél jobb?
6.ez a kérdésem akár kapcsolódhatna az előzőhöz,szóval ha a ruházatom alkatrészenként(mellvért,lábvért stb.) veszem fel,akkor a védelmi értékeik összeadódnak,és ezt látom valahol kiírva?
Egyelőre ennyi voltam,köszi előre is aki válaszol eme kimerítő kérdésekreJOOBB_SMILEYVERYHAPPY

joke75

joke75

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 4

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2012. február 02., csütörtök 08:04

Idézet: joke75:Sziasztok.
Régen jártam már errefelé,még a TW1 idején.Kérdeznék is ha már erre járok:
1.kb.mekkora szintre lehet eljutni a végéig?

40-es fölé. Ha elég kitartó vagy, megközelítheted az 50-es szintet is. (A PotFF kieg 42-es szintű karakterrel kezd, ha nem importálsz.)
Idézet: joke75:2.A nálam maradt Maliel könnyével mit kezdjek,el lehet adni vagy valahol máshol fel lehet használni?
Eladhatod, máshol nem lehet felhasználni.
Idézet: joke75:3.Ha belépnék valamelyik céhbe,eddig még a testvériség harcos céhe ajánlotta,cheznaddar möggött,az járna következményekkel a továbbiakban,van-e egyáltalán értelme?
Mindegyik céhbe beléphetsz és mindenegyes küldetést elvégezhetsz, senki sem fog megorrolni rád a többi céhtől. (Ez most nem olyan, mint a TW 1. részében.)
Idézet: joke75:4.A páncélkovács képesség tanulásához hol találok könyvet?
A Jéghideg odú nevű barlangban találjuk meg a könyvet egy ládában ("Váratlan veszély" küldetésben)
Idézet: joke75:5.Aktiváltam bónuszkóddal a sárkányvadász páncélt,lehet ezt fejleszteni,egyáltalán van ennél jobb?
Nem, ezt a páncélt nem lehet fejleszteni, csak eldobni. De az egész játékban fejlesztésekkel együtt sincs olyan erős páncél, mint ez, szóval nem kell emiatt aggódni.
Idézet: joke75:6.ez a kérdésem akár kapcsolódhatna az előzőhöz,szóval ha a ruházatom alkatrészenként(mellvért,lábvért stb.) veszem fel,akkor a védelmi értékeik összeadódnak,és ezt látom valahol kiírva?
Úgy, mint a TW 1. részében, nincs összeszámolva, hanem csak külön-külön jelzi az értékeket a különböző páncélelemeknél. Amikor egy teljes szettet gyűjtesz össze, a védelmi értékek kék színre váltanak, abból lehet tudni, hogy vmi változás történt.

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: joke75 kelt: 2012. február 05., vasárnap 23:01

Nagyon köszönöm kedves Ardea a kimerítő válaszaidatJOOBB_SMILEYVERYHAPPY,még kérdeznék ha akár te vagy más még bírja válaszokkal:D,szóval:
1.az alapjátékban lehet hajókázni,mert eddig még nem találkoztam vele?
2.a lila színű köveknél,amik ugye felszerelést lezárnak,mit jelent az hogy pl.70%-kal növeli a kiegészítő tulajdonságokat?
3.azt írtad,hogy a sárkányvadász páncélnál nincs jobb,de másik páncélnál láttam már pl.olyat hogy szám szerint nagyobb az átszúró sebzés elleni védelme mint a sárkányvadász páncélnak,akkor egy ilyen páncélból nem lehet erősebb mint a sárkányvadászból?
Egyelőre most ennyi voltam.

joke75

joke75

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2012. február 09., csütörtök 09:03

1.) Lehet hajókázni, de az első csónakot 3.000 auráért veheted meg Új-Ashos kikötőjében. (Nem is lesz több csónak az alapjátékban.)

2.) A Lezáró kövek közül nem érdemes, csak a 100%-osat használni. Már azt is én tettem bele a fordításba, hogy a "kiegészítő tulajdonságokat", mert eredetileg végképp félreérthető volt. Az a lényege, hogy pl.: amikor egy fegyver maxra felfejlesztesz, és mondjuk teszel rá 3 db 7-es szintű vmilyen sebzés követ, akkor a 3 db 7-es szintű sebzés érték megduplázódik. Mondjuk 450-es tűz sebzés van a 3 db 7-es szintű tűz sebzés kővel (darabonként 150-et sebeznek). A negyedik foglalatba helyezed be a 100%-os (7-es szintű) lezáró követ. Ezután a fegyveredet már nem fejlesztheted tovább, viszont a 450-es helyett 900-as tűz sebzése lesz! Természetesen ugyanez a számítás vonatkozik páncélokra tett védelem kristályok esetén is. Ha van rajta mondjuk tűz sebzés kristály, és Figar szíve (megtorlás +2), akkor ha jól sejtem, csak a tűz sebzés értéke fog duplázódni, a megtorlásé nem... De így még sosem próbáltam.

3.) Lehet, hogy nem voltam egyértelmű. JOOBB_SMILEYSMILE Én úgy gondoltam, hogy mindent összevetve, általános sebzés értéket, és a lehetőségeket nézve a legjobb.
De természetesen lehet jobb páncél, mert ha mondjuk összeállítasz egy magas szintű páncélszettet, és azt maxra felfejleszted, akkor sisakkal, kesztyűvel, gatyával együtt valszeg magasabb lesz a védelmi értéke. Csakhogy! A magasabb védelmi értékű páncéloknál soxor előfordul, hogy nem tudsz benne íjat használni, vagy nem tudsz benne úszni. Tehát mindenképpen tartanod kell mellette egy másik páncélszettet, ami ezen tevékenységre is alkalmas. Ez pedig terheli a felszerelésedet, ami persze nem szokott azért gondot jelenteni...

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

írta: joke75 kelt: 2012. március 01., csütörtök 12:53

Sziasztok.
Nem tudom,ki hogy van vele,de szerintem a játék leghangulatosabb része Till Greal és környéke,bármilyen fura is és a játékban mintha utalnának is rá azzal,hogy a főhős nehéz szívvel akarja elhagyni a helyet,legalábbis nekem így jön le.Jut eszembe egyébként vissza lehet térni ide?

joke75

joke75

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: kendykendy kelt: 2012. március 01., csütörtök 16:40

Hát nekem az első fejezet jön be a legjobban.Én mindig nehéz szível lépek a második fejezetbe. Igen vissza lehet térni.

kendykendy

kendykendy

Fórumozó
Fórumozó
Regisztráltak

Távol Távol

írta: joke75 kelt: 2012. március 02., péntek 02:26

Köszike a választ,vissza fogok térni oda,csak úgyJOOBB_SMILEYSMILE

joke75

joke75

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: sirGalahad kelt: 2012. május 03., csütörtök 19:54

Érdeklődnék hogy a TW2 alapjátékban a "Telepatikus Adóvevő" küldetésnél a Mar Conie nevű megbízó elnevezése a te műved (mint vmi easter egg) Ardea? JOOBB_SMILEYVERYHAPPY
Mert ütős volt, nagyot derültem rajta...
----------
Igen, még mindig itt vagyok, nem tűntem el csak lassan játszok ahogy az időm engedi...
JOOBB_SMILEYSMILE

OMG, csak most így visszatekintve jöttem rá hogy már tavaly óta "játszom vele"... Tényleg nem sok szabadidőm volt mostanában! JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

sirGalahad

sirGalahad

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Hsz-ek: 9

Távol Távol

Az élet a legjobb méreg...

fsg
Hozzászólás fsg
írta: Robi1990 kelt: 2012. október 21., vasárnap 12:26

Sziasztok nagyon nagyon tetszik nekem ez a játék biztosan lekötne engem sok időre de sajnos nem tudom sehogysem aktiválni :/ ha esetleg valaki tudna segíteni hogy tudom aktiválni a játékot az írjon ide vagy az emailemre:robi15@vipmail.hu előre is nagyon köszönöm JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

Robi1990

Robi1990

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2012. november 01., csütörtök 06:28

Felteszem, nem eredeti a játékod, különben nem lenne vele gond.
Ha így van, kérlek, regisztrálj a HUNosítók Team oldalán, ahol az aktiválásod után írj egy privát üzit (csak hogy tudjam, te vagy ez a felhasználó). Akkor tudok majd segíteni. JOOBB_SMILEYSMILE

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

páncélszett
Hozzászólás páncélszett
írta: mrkoli kelt: 2013. augusztus 22., csütörtök 21:17

honnan tudom h a páncélok 1 szettbe tartoznak? kb 15%-nál járok de még nem jöttem rá h melyek az egy szettbe tartozók mert eddig minden ruha bőrrel kezdődött, sztem a tw1-ben ez lényegesen egyszerűbb volt

mrkoli

mrkoli

Zöldfülű
Zöldfülű
Regisztráltak

Távol Távol

írta: Ardea kelt: 2013. szeptember 04., szerda 06:07

Idézet: mrkoli:honnan tudom h a páncélok 1 szettbe tartoznak? kb 15%-nál járok de még nem jöttem rá h melyek az egy szettbe tartozók mert eddig minden ruha bőrrel kezdődött, sztem a tw1-ben ez lényegesen egyszerűbb volt

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, mert bár minden nap nézem az oldalt, a fórumról picit megfeledkeztem. JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

Tehát onnan tudod, hogy a páncélszett részeinek a neve ugyanaz, és látványra is pont passzolnak. És amikor megvan egy komplett páncélszett, akkor a bal oldalon látható védelmi értékek kék színben látszanak. Innen már mindenképpen láthatod, hogy megvan. JOOBB_SMILEYVERYHAPPY

Ardea

Ardea

Fórum hőse
Fórum hőse
Adminisztrátor

Távol Távol

Two Worlds - Fórum

Minden jog fenntartva © 2008 - 2015 2worlds.hu

Lap tetejére

Design by Next Level Design
Lizenztyp CC

Módosította: Ardea

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. . Részletek.

.

EU Cookie Directive Plugin Information